Akışkan Beton

Akışkan betonlar ulaşılması ve kontrol edilmesi çok zor olan bölgelerde kullanılırlar. Malzemenin en önemli özelliği vibrasyona ihtiyaç duymamasıdır. Seramik fırın arabalarında, alüminyum ergitme ve tutma fırınlarında, çelik endüstrisinde, pota kapaklarında kullanılırlar.
Hyself® 50
Özellikleri
% 47 AI2O3 flint clay esaslı self flowing beton malzemesidir. Akışkan malzemelerinin en önemli özelliği vibrasyona ihtiyacı olmamasıdır. Seramik fırın arabaları, alüminyum ergitme ve tutma fırınlarında, çelik endüstrisinde pota kapaklarında, tandiş kapaklarında kullanılır.
Hyself® 60
Özellikleri
% 60 AI2O3 boksit esaslı self flowing beton malzemesidir. Akışkan malzemelerinin en önemli özelliği vibrasyona ihtiyacı olmamasıdır. Seramik fırın arabaları, alüminyum ergitme ve tutma fırınlarında, çelik endüstrisinde pota kapaklarında, tandiş kapaklarında kullanılır.
Hyself® 80
Özellikleri
% 80 AI2O3 mullit, tabular ve boksit esaslı self flowing beton malzemesidir. Akışkan malzemelerinin en önemli özelliği vibrasyona ihtiyacı olmamasıdır. Seramik fırın arabaları, alüminyum ergitme ve tutma fırınlarında, çelik endüstrisinde pota kapaklarında, tandiş kapaklarında kullanılır.REFERANSLARIMIZ