Kurucumuz

Nejat GÜMÜŞ

Firmamız KİL&TAŞ 1978 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Türk refrakter sektörünün en deneyimli firmalarından biridir. Otuz yılı aşan bilgi birikimimiz, tecrübemiz, kaliteden asla taviz vermeyen tavrımız ile müşterilerimizin gözünde haklı bir itibarın sahibi olmanın gururunu yaşamaktayız. Bugün ülkemizde ve dünyanın birçok köşesinde çözüm ortağı olduğumuz dört binin üzerinde müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek için sayıları üç yüzden fazla farklı refrakter malzemeyi üretiyoruz. Bunun yanı sıra seramik fiber malzemelerimiz, ankor sistemlerimiz, proje dizaynı, mühendislik taahhüt işlen ve refrakter uygulama alanlarındaki çalışmalarımız ile sizlere tam ve eksiksiz bir hizmet sunmanın kıvancı içerisindeyiz.

Günümüz dünyasında her alanda olduğu gibi teknoloji, refrakter sektöründe de baş döndürücü bir hızla ilerlemekledir. Bizler araştırma geliştirme laboratuarlarımızda hergün yeniyi ve daha iyiyi en ucuza üretebilmek için deneyimli mühendis kadromuzla bitmek tükenmek bilmeyen bir sabırla çalışmaktayız. Bunun yanı sıra dünyanın dört bir yanında kurduğumuz güçlü ortaklıklar sayesinde refrakter alanında ülkemize her geçen gün yeni teknolojileri transfer etmekte ve bunları proseslerimize uygulamaktayız.

Türk işçisi ve mühendisiyle el ele vererek son otuz yılımızı ateşe hükmetmeye adadık… Bu koskoca otuz yılın sonunda bir dünya şirketi yaratmayı başardığımıza inanıyoruz. Biz ilk günkü heyecanımız ve otuz yılı aşkın birikimimizle siz sevgili müşterilerimize hizmet edebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu uzun yolu beraber yürüdüğümüz tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Kiltaş 'ın online kataloğunu incelemek ister misiniz ?

KİLTAŞ REFRAKTER MALZEME SAN. A.Ş.

Tel : 444 3 012 Tel : +90 212 332 30 20 Fax : +90 212 332 08 15
Fevzipaşa Mahallesi Yürek Sokak No:10 Değirmenköy/Silivri/İSTANBUL

KİLTAŞ Refrakter Malzeme San. A.Ş. 
Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır.