Hakkımızda

Kiltaş, 1978 yılından beri bacasından duman tüten her sanayi kuruluşu ve fabrika için beş yüzden fazla monolitik refrakter üretmektedir.

Yeni teknolojilerin Türkiye’deki öncülüğünü yapan Kiltaş, araştırma-geliştirme laboratuvarlarında çalışmalarını sürdürürken, aynı zamanda dünyanın önde gelen firmalarıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Böylece hem bilgi ve teknoloji donanımını geliştirmekte, hem de global bir marka gücüyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Kiltaş Laboratuvarlarında deneyimli mühendisleriyle en yeniyi ve en iyiyi daha ekonomik fiyatlarla üretebilmek için emek harcamaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki güçlü ortaklıklar ile Türkiye’ye refrakter alanında yeni teknolojileri transfer etmekte, bunları proseslerinde uygulamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen Kiltaş, hammadelerini dünyanın en kaliteli refrakter hammaddeleri üreten bölgeleri Virginia ve Guyana’dan getirmektedir.Dünyanın en ileri teknolojilerinden yararlanan Kiltaş, kusursuz müşteri memnuniyeti yaratmak için ortaya koyduğu ilkeli, etik iş ilişkileri ve kaliteli ürünleri ile bugün Türk Refrakter Sanayinin önde gelen firmalarından biri haline gelmenin gururunu yaşamaktadır.

Bağımsız Denetim Bilgilerimiz

ÜNVANI : KİLTAŞ REFRAKTER MALZEME SAN. TİC. A.Ş.

MERSİS NO : 0563 064 2882 00026

TİCARET SİCİL NO : 323715-0

MERKEZİ : İSTANBUL / SİLİVRİ

TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE : 3.000.000,00 TL OLUP TAMAMI ÖDENMİŞTİR.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ÜYELERİ

  • NEJAT GÜMÜŞ : YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  • SEVİLAY GÜMÜŞ : YÖNETİM KURULU BAŞKANI

BAĞIMSIZ DENETİM ÜNVANI : ATLAS BAĞIMSIZ DENETİM YMM A.Ş

Kiltaş 'ın online kataloğunu incelemek ister misiniz ?

KİLTAŞ REFRAKTER MALZEME SAN. A.Ş.

Tel : 444 3 012 Tel : +90 212 332 30 20 Fax : +90 212 332 08 15
Fevzipaşa Mahallesi Yürek Sokak No:10 Değirmenköy/Silivri/İSTANBUL

KİLTAŞ Refrakter Malzeme San. A.Ş. 
Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır.