KALİTE

Standartlarımız da yüksek, sorumluluğumuz da… Bu yüzden titizlenmemiz, seçici davranmamız ve bunun içindir seçilmemiz. Üretim hattının ilk aşamasından teslimata, kullandığımız hammaddeden ithal ettiğimiz ürünlere kadar tüm süreç kalite anlayışımızı yansıtır.


MEMNUNİYET

Onlarca yolu ve onlarca yılı koşulsuz müşteri memnuniyeti ile taçlandırdık. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti temel önceliğimizdir. Sorunsuz çalışmak kadar, sorunlara çözüm getirmek de başarının anahtarıdır.


BAŞARI

Başarıya giden yolu ancak ekip bilinci aralayabilir. Doğru insanları bir araya getirerek doğru iş yapmanın keyfi inanılmaz. Ekibimize güveniyoruz ve ekip bilinci yaratmak adına iş eğitimleri kadar mental eğitimlere de ağırlık veriyoruz.


YENİLENME

Değişmeyen tek şey değişimdir inancındayız. Değişen ihtiyaçları, gelişen fırsatlara çevirmek için mesleğimize yatırım yapıyor, global dünyaya en güçlü entegrasyonunu sağlama yolunda hızla ilerliyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız, yeni ürün ve teknoloji geliştirme çabalarımız eksilmeden sürüyor.


GÜVEN

Tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla ve elbette müşterilerimizle yürüttüğümüz karşılıklı güven ilişkisi bizim için her şeydir. Bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürülmesi gereken en önemli husustur. İşimiz daima söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz yerde, söz verdiğimiz gibidir.

Kiltaş 'ın online kataloğunu incelemek ister misiniz ?

KİLTAŞ REFRAKTER MALZEME SAN. A.Ş.

Tel : 444 3 012 Tel : +90 212 332 30 20 Fax : +90 212 332 08 15
Fevzipaşa Mahallesi Yürek Sokak No:10 Değirmenköy/Silivri/İSTANBUL

KİLTAŞ Refrakter Malzeme San. A.Ş. 
Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır.